Nie musisz czekać na określoną godzinę wejścia!
– Zwiedzanie Muzeum Zabawek rozpoczniesz od razu po zakupie biletu wstępu w kasie biletowej (lub po okazaniu biletu zakupionego online)
Śpędź u nas tyle czasu ile chcesz!
– Możesz zwiedzać tak długo jak potrzebujesz, w zakresie godzin pracy Muzeum
Co zobaczysz w Muzeum? -> Przeczytaj
*Dzieci, młodzież szkolna, studenci, emeryci, renciści.
——-
Dzieci poniżej 4 lat wstęp bezpłatny
Oferta już wkrótce
Muzeum Zabawek to miejsce dla wszystkich ludzi ciekawych świata – zarówno dorosłych, jak i dzieci.
Tak, Muzeum można zwiedzać w towarzystwie zwierząt. Pamiętaj o odpowiednim zabezpieczeniu swojego pupila, by wszyscy Goście Muzeum czuli się komfortowo podczas zwiedzania.
Tak! Zachęcamy do robienia zdjęć i relacjonowania swojej wizyty w mediach społecznościowych/na blogach itp. Nie zapomnij nas oznaczyć! @muzeumzabawek.krynica #muzeumzabawekkrynica
Jeśli przygotowujesz profesjonalny materiał, zgłoś się do nas by uzyskać wsparcie i omówić warunki współpracy. krynica@muzeum-zabawek.pl / 693634114
Wszystkie zabawki i pamiątki z dzieciństwa przyjmujemy z wielką radością! Nawet te brudne, zniszczone i wymagające naprawy. Osoby, które decydują się na bezpłatne przekazanie eksponatów stają się Darczyńcami –mogą bezpłatnie odwiedzać nasze Muzeum.
Wystarczy, że nadasz paczkę na nasz adres: ul. Piłsudskiego 2, 33-380 Krynica-Zdrój, a Twoje zabawki znajdą się w najlepszym miejscu na spokojną emeryturę.
Jeśli jesteś zainteresowany/a sprzedażą zabawek prześlij swoją ofertę na adres mailowy: krynica@muzeum-zabawek.pl koniecznie załącz zdjęcia – im bardziej szczegółowe, tym lepiej.
Nie jesteśmy w stanie kupić wszystkiego, ale chętnie porozmawiamy.
Tak.
Cała ekspozycja znajduje się wewnątrz budynku. Do zwiedzania jest parter (poziom 0). Większość eksponatów zaaranżowana jest w scenki, znajdujące się w gablotach, za szybami. Więcej o ekspozycji przeczytasz tutaj.
Tak, możesz zwiedzać z wózekiem dziecięcym lub możesz zostawić go przy kasie/w szatni.
Tak, w muzealnym sklepiku znajdziesz pamiątki takie jak magnesy, pocztówki, a także klasyczne i współczesne zabawki.
Na terenie Muzeum nie ma możliwości zakupu jedzenia i napojów, jednak tuż obok znajdują się liczne sklepy, kawiarnie i restauracje.
Muzeum Zabawek jest prywatną placówką, założoną w 2002 roku przez małżeństwo pasjonatów zabawek – Marię i Mirosława Ozierańskich.
Więcej o historii Muzeum przeczytasz tutaj.
Reportaż Moniki Chrobak pt. „Dziecko jest w każdym z nas”
Dofinansowanie zwiedzania Muzeum!